رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام

منیه جیمیل داشتم که پسودش رو دادم به کسی اونم رفت پسورد رو عوض کرد شماره موبایل ریکاوری وایمیل ریکاوری رو هم عوض کرده میشه کمک کنید بکید چجوری هک کنم جیمیلم رو؟خواهش می کنم کمک کنید خیلی مهمه

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برنامه و ابزار های زیادی برای هک جیمیل وجود داره. اما جیمیلی که هک شده دوباره هک کردنش کار خیلی سختی هست.

بنظر من شما به خود گوگل ایمیل بزنید و موضوع رو برای اونها شرح بدیدن اگه اطلاعاتی که ازتون خواستن رو درست بدین حتما به جیمیلتون میرسید.

لینک به دیدگاه

سلام

برنامه و ابزار های زیادی برای هک جیمیل وجود داره. اما جیمیلی که هک شده دوباره هک کردنش کار خیلی سختی هست.

بنظر من شما به خود گوگل ایمیل بزنید و موضوع رو برای اونها شرح بدیدن اگه اطلاعاتی که ازتون خواستن رو درست بدین حتما به جیمیلتون میرسید.

ممنون ولی هک نشده فقط پسورد عوض شده من خودم پسورد بهش دادم اونم عوض کرده همین

لینک به دیدگاه

ممنون ولی هک نشده فقط پسورد عوض شده من خودم پسورد بهش دادم اونم عوض کرده همین

دوست عزیز خیلی فرق نداره فقط مثل این می مونه که شما کلید خونتون رو بدید به یک دزد همین.

بعد باید برید پیش پلیس بگید من رو دزد زده

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

شما هنکام ورود اگر پسود قبلیتون رو بزنید خود جیمیل می گه که این پسورد عوض شده ایا شما عوض کردید؟ رو همین کلیک کن مراحلش رو برو جلو برات درست میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی فرق نداره فقط مثل این می مونه که شما کلید خونتون رو بدید به یک دزد همین.

بعد باید برید پیش پلیس بگید من رو دزد زده

شما هنکام ورود اگر پسود قبلیتون رو بزنید خود جیمیل می گه که این پسورد عوض شده ایا شما عوض کردید؟ رو همین کلیک کن مراحلش رو برو جلو برات درست میشه.

موفق باشید

سلام

من این کارو کردم ولی به یه جایی می رسه میگه5تا ایمیل که بهش ایمیل ارسال کردی بنویس

لینک به دیدگاه

سلام

شما بگید هیچ ایمیلی ارسال نکردین اگر درست بگین جیمیل رو بشما میدن.

شما گفتین هک نشده و شما خودتون پسورد رو عوض کردین. پس یک پسورد لیست از پسورد های احتمالی درست کنید و با برنامه های که در انجمن هست مثل هایدرا شروع به کرک کردن جمیل خودتون بکنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

شما بگید هیچ ایمیلی ارسال نکردین اگر درست بگین جیمیل رو بشما میدن.

شما گفتین هک نشده و شما خودتون پسورد رو عوض کردین. پس یک پسورد لیست از پسورد های احتمالی درست کنید و با برنامه های که در انجمن هست مثل هایدرا شروع به کرک کردن جمیل خودتون بکنید.

موفق باشید.

ویندوز10دارم هیدرا رو دابل کلیک می زنم CMDیه لحظه باز میشه وبسته میشه چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

ویندوز10دارم هیدرا رو دابل کلیک می زنم CMDیه لحظه باز میشه وبسته میشه چیکار کنم؟

دوست عزیز اصلا این مورد ربطی به ویندوز شما نداره . ببینید شما ابتدا باید cmd رو باز کنید. سپس با دستورات cd خودتون رو به پوشه hydra برسونید و سپس با تایپ کردن عبارت hydra این کرکر را باز کنید.

این هم اموزشش در انجمن:

http://guardiran.org/forums/topic/698-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-hydra-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام.

دو امکان وجود داره:

1-پیامی که ارسال میشه به عنوان اسپم برای شما میاد و باید شما صندوق اسپم هاتون رو چک کنید

2-فایروال جیمسل شما فعاله.

برای غیر فعال کردنش میتوتید به بخش امنیت ایمیلتون برید و فایروالش رو غیر فعال کنید.

لینک به دیدگاه

سلام.

دو امکان وجود داره:

1-پیامی که ارسال میشه به عنوان اسپم برای شما میاد و باید شما صندوق اسپم هاتون رو چک کنید

برای غیر فعال کردنش میتوتید به بخش امنیت ایمیلتون برید و فایروالش رو غیر فعال کنید.

اینقد پیام تائید گوکل روزد اعصابش خورد شد شماره خود رو زد منم پسوردش رو عوض کردم خوشبختانه......راستی می تونه پسورد رو عوض کنه؟

لینک به دیدگاه

سلام

بله میتونه عوض کنه.ولی اگر همچنان کیلاگر شما در سیستم قربانی فعال بمونه قربانی با هربار وارد کردن رمز پسوردش به شما ارسال میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

بله میتونه عوض کنه.ولی اگر همچنان کیلاگر شما در سیستم قربانی فعال بمونه قربانی با هربار وارد کردن رمز پسوردش به شما ارسال میشه.

کیلاگر چیه؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

لینک به دیدگاه

سلام.

دو امکان وجود داره:

داداش اونو حل کردم اموزش استفاده از cryptro میزاری؟

لینک به دیدگاه

کیلاگر چیه؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

کیلاگر یک بد افزار هستش که شما می توانید در قالب یک نرم افزار و یا یک عکس به قربانی بدید و قربانی دیگه هرچیزی که با کیبردش تایپ کنه که می تونه پسورد جیمیلش هم باشه برای شما ایمیل میشه

لینک به دیدگاه

کیلاگر یک بد افزار هستش که شما می توانید در قالب یک نرم افزار و یا یک عکس به قربانی بدید و قربانی دیگه هرچیزی که با کیبردش تایپ کنه که می تونه پسورد جیمیلش هم باشه برای شما ایمیل میشه

ایول پس چیز خوبیه میشه بگید چطور می تونم بسازم؟؟؟یا خودتون دارید به منم بدید یا باید از جایی بگیرم؟

لینک به دیدگاه

ایول پس چیز خوبیه میشه بگید چطور می تونم بسازم؟؟؟یا خودتون دارید به منم بدید یا باید از جایی بگیرم؟

کیلاگر نویسی یک هنر هستش و برنامه نویسی می توانند با زبان های مختلف این کار رو انجام بدهند.

اما بعضی از برنامه نویسی یک کیلاگر اماده درست کردند و کافیه فقط شما تنظیمش کنید که برای دانلود کیلاگر و تنظیمش به این تاپیک مراجعه کنید:

http://guardiran.org/forums/forum/134-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D8%A7%DA%AF%D8%B1/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کیلاگر نویسی یک هنر هستش و برنامه نویسی می توانند با زبان های مختلف این کار رو انجام بدهند.

اما بعضی از برنامه نویسی یک کیلاگر اماده درست کردند و کافیه فقط شما تنظیمش کنید که برای دانلود کیلاگر و تنظیمش به این تاپیک مراجعه کنید:

http://guardiran.org/forums/forum/134-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D8%A7%DA%AF%D8%B1/

موفق باشید

ممنون حالا چطور بدیمش به کسی؟؟؟؟چطوری باز میشه؟؟؟دانلودش کردم فرمتش چیه؟؟

لینک به دیدگاه

ممنون حالا چطور بدیمش به کسی؟؟؟؟چطوری باز میشه؟؟؟دانلودش کردم فرمتش چیه؟؟

با هنر مهندسی اجتماعی که این تاپیک ایجاد شده اما دارم روش کار می کنم یک هو فیلم هاش رو اپلود کنم.

فرمتش exe هستش نگران نباشید شما راحت دانلود کنید و پس از دانلود از شما تنظیمات می خواد و سپس اون فایل نهایی درست میشه .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان و با تشکر از وبسایت عالی و مدیرانش.

دوستان من تازه پا به این عرصه گذاشتم و میخوام فعالیتم رو با هک و امنیت جیمل شروع کنم همون طور که دوستان میگن راه های مختلفی برای هک جیمیل وجود داره من برای اولین بار تونستم یه Fake page ایجاد کنم حالا میخوام بدونم راه های دیگه برای هک جیمیل چیا هستن لطقا راهنماییم کنید خیلی ممنون آموزشش هم اگه در سطح مبتدی باشه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما سوال خودتون رو در چند تاپیک مطرح کردین و تاپیک قدیمی رو بالا اوردین. شما باید تاپیک جدید بزنید.

هر چقدر هم تازه کار باشین دیگه جست و جو در انجمن رو که بلد هستین. لطفا قبل از زدن تاپیک در انجمن جست و جو کنید. اگر مطلبی که دنبالش بودین نبود تاپیک بزنید.

لینک آموزش که دنبالش بودیین.

http://guardiran.org/forums/topic/53-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%DA%A9-gmail-%D8%A8%D8%A7-hydra-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%87%DA%A9-%D8%AC%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%84-%D9%87%DA%A9-gmail/

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی راهه حلی واسه رفع ارور hydra  در ویندوز داره بگه

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی راهه حلی واسه رفع ارور hydra  در ویندوز داره بگه

شما عبارت cd hydra رو دوباره بنویسید و اینتر کنید سپس این دستورات رو بنویسید.

لینک به دیدگاه

درود
تویه اموزش hydra /میشه لطف کنین لینک اون ۳part که برای دانلود اونجا هستش رو چک کنین من با idm دانلود کردم ۳بار ولی نتونستم بازشون کنم ارور next volume is required میده .ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

ممنونم که در اینجا مشکل خودتون رو مطرح کردن و در تاپیک امورش اسپم ندادین.

فایل بررسی شد و مشکلی نداشت.

شما کش مرورگر تون رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...