رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران گرامی

چندی پیش براتون آموزش افزایش لایک اینستاگرام دوستان قرار دادند و این روش هک فقط لایک های یک عکس انتخاب شده را افزایش میدهد که البته کاربردی میباشد ولی حال حاضر آموزشی رو قرار میدم که بتونید تعداد فالوور های خودتونو افزایش بدید و به بیش از 10000 و یا بیشتر برسونید.

برای این کار به سه نرم افزار لاکی پتچر و گت فالوور و نو فالوور نیازمندید.

خب اول فایل هارو دانلود کنید.

بعد وارد لاکی پتچر شده و روی ایکون نرم افزار های هک فالوور کلیک کنید و از قسمت اپن منیو اف پتچز گزینه Support patch for inApp and LVL emulatio رو فعال کرده و پچ کنید و حالا بعد از انجام پچ لاکی پتچر را ببندید .

وارد یکی از برنامه ها شده مثل nu و حالا به قسمت خرید سکه برید و روی بیشترین مقدار بزنید و بعد از ان پیام لاکی پتچر را قبول کرده و تمام!!! حالا شما تعداد زیادی سکه برای فالوور دارید و برید فالوور جمع کنید.

نرم افزار دیگه هم مثل گت فالوور مثل این میمونه و میتونید اونو با گیم کیلر هم هک کنید

موفق و سربلند باشید و امیدوارم از این آموزش لذت ببرید.

تمام فایل ها در یک زیپ اپلود شده است.

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 هفته بعد...

با سلام خدمت کاربران گرامی

چندی پیش براتون آموزش افزایش لایک اینستاگرام دوستان قرار دادند و این روش هک فقط لایک های یک عکس انتخاب شده را افزایش میدهد که البته کاربردی میباشد ولی حال حاضر آموزشی رو قرار میدم که بتونید تعداد فالوور های خودتونو افزایش بدید و به بیش از 10000 و یا بیشتر برسونید.

برای این کار به سه نرم افزار لاکی پتچر و گت فالوور و نو فالوور نیازمندید.

خب اول فایل هارو دانلود کنید.

بعد وارد لاکی پتچر شده و روی ایکون نرم افزار های هک فالوور کلیک کنید و از قسمت اپن منیو اف پتچز گزینه Support patch for inApp and LVL emulatio رو فعال کرده و پچ کنید و حالا بعد از انجام پچ لاکی پتچر را ببندید .

وارد یکی از برنامه ها شده مثل nu و حالا به قسمت خرید سکه برید و روی بیشترین مقدار بزنید و بعد از ان پیام لاکی پتچر را قبول کرده و تمام!!! حالا شما تعداد زیادی سکه برای فالوور دارید و برید فالوور جمع کنید.

نرم افزار دیگه هم مثل گت فالوور مثل این میمونه و میتونید اونو با گیم کیلر هم هک کنید

موفق و سربلند باشید و امیدوارم از این آموزش لذت ببرید.

تمام فایل ها در یک زیپ اپلود شده است.

Get follower.zip

دیگه کار نمیکنه .....

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اکانت من بن شده

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" /> الان یک ماه هست در عذاب این مشکل هستم

لینک به دیدگاه

دوســت عزیز warlock

شما در خرید گیفتش زیاده روی کردید و چون این برنامه ها سروری هستند

متوجه تقلب شما شده اند

و هیچ راهی ندارید که از بن شدنش بیرون بیاین

--------------------------------------------------

لطفا دیگر اسپم های بی مورد در این باره ندید

و تاپیک قدیمی رو بالا نیارین

موفق و پیروز

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

تست شد و کاملا درسته لطفا اسپم ندید و با idm و یا منیجر های متفاوت تست کنید تا درست بشه...

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام لطفا اسپم ندید اگر برنامه کار نکرد دلیلش به خواطر بن شدن اکانتتون در قبله و نرم افزار کاملا درسته فقط شما به علت زیاده روی در هک اکانتتون بن شده و دیگه کاری نمیشه کرد...

لطفا اسپم ندید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام... من همه رو دارم ولی وقتی تو NuFollow روی Buy Coins میزنم، بعدشم اون پیغام لاکی پچر رو yes میزنم ولی هیچی بهم اضافه نمیشه

لینک به دیدگاه

کاملا متوجه هستم منظور شمارو شما به علت خرید زیاد در یک روز میزان کوین شما بسته و بن شدید و دیگه از این نرم افزار نمیتونید استفاده کنید

اسپم هم ندید این برنامه سالمه ولی اگر زیاد تقلب کنید شمارو بن میکنه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...