رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

C0d3!Nj3ct!0n

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سیستم‌عامل Mac عموماً به خاطر رابط گرافیکی خوب خود مشهور شده‌است. این سیستم‌عامل برای نخستین بار در سال 1984 با کامپیوتر Macintosh 128K عرضه شد.

Mac OS که مخفف Macintosh Operating System است، نام تجاری یک سری از سیستم‌عامل‌های دارای واسط گرافیکی کاربر است که توسط شرکت Apple برای کامپیوترهای مکینتاش توسعه داده شده‌اند.

نسخه‌های اولیه Mac OS تنها با کامپیوترهای مکینتاش که بر مبنای Motorola 68000 ساخته شده بودند، سازگار بودند در حالیکه نسخه‌های جدیدتر با کامپیوترهای PowerPC نیز سازگار شدند.

برای توضیحات بیشتر به کتاب مراجعه کنید.

پسورد فایل : guardiran.org

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

با سلام خدمت شما دوست گرامی

دیدم که این تاپیک خیلی وقته داره خاک میخوره و با وجود اینکه مطالب خیلی خیلی جالبی داره :استقبال کمی

ازش شده.....

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" />

خب سیستم عامل مک بهترین سیستم عاملیه که من باهاش کار کردم (از نظر من حتی ازویندوزهم بهتره)وشاید

باید کار با این نوع OS رو یکبار تجربه کنید تا منظور من رو متوجه بشید..

خب من کتاب هایی که برای یاد گیری این سیستم عامل استفاده کردم رو ضمیمه میکنم و امیدوارم که شما هم

بتونید از اون ها نهایت استفاده رو ببرید.متاسفانه این کتاب ها به زبان اصلیه ولی تمام قسمت هارو با عکس

و به طور کامل توضیح داده که میتونید ازش بهره ببرید

پسورد فایل : guardiran.org

لینک به دیدگاه

جدیدترین مکینتاش هم  میشه روی سیستم های معمولی نصب کرد؟ یعنی سیستمهایی که اپلی نیستند

لینک به دیدگاه

درود.

بله اینکار اماکن پذیر هست.

و نیاز به اسپم در پست آموزشی نبود.

یک سرچ کوچک در گوگل به نتیجه میرسیدید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

البته باید توجه داشته باشید که سیستم شما باید دارای موارد مورد نیاز نصب سیستم عامل مک بر روی خود باشد..

به زبان ساده تر رو هر سیستم قدیمی و بدون امکاناتی نمیشه این کارو کرد اما اگر سیستم شما مناسب باشد امکانش تا حدودی وجود داره...

یاحق

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...