رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

راه اندازی سرور

Root95

پست های پیشنهاد شده

سلام

سوالم مربوط به قسمت http://guardiran.org/forums/index.php?/topic/1157-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-ipam-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-2012-ip-address-managment/#entry3802 میباشد

میخواستم بدونم با این آموزشی که شما لطف کردین گذاشتین میشه یه سرور رو راه انداخت یعنی خودمون اراء هاست کنم(هاست درست کنم به زبان ساده تر

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

آیا میشود؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روش پولیش هست که فک نکنم برای من و شما کاربردی داشته باشه

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

روش رایگان:

شما با رفتن به سایتyou hosting.com میتونید یک هاست رایگان اما قدرتمند با امکانات زیر بسازید;فقط یک دامنه لازم دارین که اونو باید بخرین

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> از این سایت میتونین domain خریداری کنید.

ارائه10گیگ به هرکاربر

ارائه سی پنل

ارائه سرویس وبمیل

امکان ارتقاء پلن ها

100در100 رایگان

امکان ارائه هاست پولی

سرورهای مختلف

بدون تبلیغات

نامحدود

مادام العمر بودن

و امکاناتی که پس از عضویت با آنها آشنا خواهید شد

یا حق

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

شما لطف دارین

اره حواسم نبود لینک اون پست رو اشتباهی دادم میخواستم یه چیز دیگه رو بگم که این شد و متوجه نشدم که الان دیدم خیلی معذرت میخوام

ولی در کل سوال من اینه که میشه سیستمم رو سرور کنم یا ن چون یه چند جایی دیده بودم که گفته بودند میشه؟؟؟ حالا دقیق نمیدونم!!!

لینک به دیدگاه

سیستمتون رو سرور کنید!!!

عزیز من منظورتون رو واقعا نفهمیدم سرور و هاست دوتا مقوله جدا از هم هستن.چه ربطی به هم دارن؟؟

شما عنوان پست رو نوشتین راه اندازی سرور،بعد الان میگین ارائه هاست!!!

راه اندازی سرور نیاز به هزینه های زیادی داره،اما برای ارائه هاست میتونین رایگان هم اقدام کنید.

لطفا قبل از ارسال پست خوب روی موضوع مورد نظرتون فکر کنین بعد تاپیک رو ایجاد کنید.

یا حق

لینک به دیدگاه

اگر منظورتون اینه که در سیستم شخصی خودتون سرور راه بندازین برای تمرینات بله شدنی هست از طریق ابزارهایی مثل :

Wamp Server

Xampp

,...

که این ابزار شبیه ساز سرور روی سیستم خودمون هستند و بنام لوکال هاست میشناسیم.

اما اگر منظورتون راه اندازی سرور و شبیه سازی های تخصصی شبکه ای هست اونهم بله می تونید دانلود ویندوز سرور 2012 کنید و سپس ادامه کار مانند نصب اکتیو دایرکتوری و دامین بندی و.... .

لطفا عنوان سوالتون و همچنین متن سوالتون رو واضحتر بفرمایید تا بتونیم دقیقتر راهنماییتون کنیم.

لینک به دیدگاه

با توجه به آشنایی که بنده نسبت به شما دارم پیشنهاد میکنم(البته نظر شخصی بنده هست، شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن)ابتدا شما مباحث شبکه رو به خوبی یاد بگیرین،بعدش برین سراغ مدیریت سرور.

یا حق

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...