رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

wireless

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تو انجمن تازه واردم ببخشید اگر تو بخش خاص سوالم را مطرح نکردم.من کالی و بک ترک را داخل vm ware نصب کردم و کارت شبکه dlink رو هم خریدم در قسمت ifconfig شبکه جدید wlan0 رو به من نشون میده،که نشون از اینه که درست کار میکنه.ولی بعد که دستور airmon-ng را وارد میکنم هیچ interface رو نشون نمیده کمکم کنید لطفا.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز ضمن خوش آمد بشما

شما لطف کن یکبار دستور route رو بزن و ببین کانفیکش درست هست؟ یعنی گیت وی و خروجی بشما چی میده و بعدش اگر دیدی روی Nat هست و dhcp درست آیپد دهی کرده بفرمایید نتیجه چی هست تا بتوانیم بهتر کمکتان کنیم و اگر اینترنتی رو نمیشناسه راه هاشو تک تک عرض کنیم

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون که اینقدر سریع جواب دادید.راسش از حرفای شما درست چیزی دستگیرم نشد.کل خروجی من به شکل زیر

Kernel IP routing table
Destination     Gateway         Genmask         Flags Metric Ref    Use Iface
default         192.168.193.2   0.0.0.0         UG    0      0        0 eth0
192.168.193.0   *               255.255.255.0   U     0      0        0 eth0
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما لطف کن در قسمت تنظیمات خوده Vmware ببین که آیا روی گزینه Nat هست یا نه؟ ضمنا اگر وصل به اینترنت میشین که مشکل نداره.

اگر برای شبیه سازی حملات شبکه و یا.... نیاز دارین و حتما اینترنی رو میخواهید شناسایی کنید باید عرض کنم مشکل نداره و از اینکه اینترنی رو بشما نشوند نمیده مشکل بابت حملات شبکه و... نداری البته اگر اگر اگر اتصال و دسترسی به نت دارین که حله و با مشکل مواجه نیستی.

اگر هم بابت کار خاصی احتیاج به نمایش اینترنی دارین که بفرمایید تا در همین خصوص راهنماییتون کنم

لینک به دیدگاه

بله در تنظیمات vm ware بر روی nat هست.بله برای حمله به وای فای میخوام باید اطلاعاتو نشون بده بازم جالب تو قسمت شبکه لینوکس وای فای ها نشون داده میشند ولی تو airmon-ng نه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما Vmware Tools رو نصب کردین ؟ اگر نصب نکردین از اینجا آموزش نصب Vmware Tools Kali Linux رو می تونید دریافت کنید و نصبش کنید و یکبار هم ریستارت کنید و اگر دیدین مجدد نمایش نمیده بفرمایید .

لینک به دیدگاه

پس الان با این افاسر دیگه همه چیز آماده هست و تنها موضوعی که میمونه اینه که شما درایور مربوط به کارت شبکه مورد نظرتون رو نصب کنید و اگر درایورش رو پیدا نکردین بفرمایین تا لینکش رو سرچ کنم و تقدیم کنم و معمولا باید مشکلتون حل بشه و همچنین از چه نسخه ای از Vmware استفاده می کنید ؟

لینک به دیدگاه

شما برای ساتارت کار با airmong-ng باید ابتدا دستور زیر رو وارد کنید :

airmon-ng start wlan0

و به

This is the hidden content, please
هم مراجعه کنید و به احتمال در صد درصد بالایی جوابتون رو میگیرید و سایت اصلیش هم هست .

لینک به دیدگاه

من قبل از اینکه شما بگین این دستور را وارد کردم منتها اخرش دوباره هیچ interface رو نشون نمیده که بخواد مودشو monitor بذاره.میگم مشکل از کارت شبکه من نیست مدلش dlink.

لینک به دیدگاه

از نسخه ی 10 vm ware درایور کارت شبکه رو پیدا نکردم.مشخصات دقیقیش:wireless n 150 usb adaptor dwa 123

لینک به دیدگاه

با سلام دوست گرامی بابت نظرتون واقعا ممنونم.من هم کالی و هم بک ترک را نصب کردم.کارت شبکه ی منو که اصلا بک ترک نشناخت.بازم کالی شناخت.من ویرتوال باکس رو هم نصب کردم ولی نمیتونم سیستم عاملی کالی رو روش نصب کنم ارور سی پی یو میده(من سی پی یوم ای ام دی هست فکر کنم برای همینه)من به وایمکس خودم وصل شدم حالا که دستور airmon-ng را میزنم wlan0 نمایش داده میشه(من تو کلیپا ندیدم طرف به اینترنت خودش وصل شه) ولی بعدش که دستور airmon-ng start wlan0 را میزنم میگه مود خود wlan0 به مانتیور تغییر یافت(بدون اینکه شبکه ی جدید Mon0 را ایجاد کنه)ولی بعد که دستور iwconfig را میزنم خودش اتوماتیک مودش در حالت manage دوباره.بخدا اعصاب منو خورد کرده.از چه کارت شبکه ای استفاده کنم بی زحمت مشخصات دقیقشو بهم بگین.ممنون.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطف کنید فونت سوالتون رو با فونت پیش فرض بنویسین و مطمعن باشین همه ما متن رو می تونیم بخونیم پس نیازی نیست این فونت با این سایز رو انتخاب کنید .

شما بصورت LIVE اگر اجرا کنید از نامش شخص هست و بعمنی زنده هست یعنی اینکه شما اگر Vmware خودتون رو رستارت کنید مجدد بهمین صورت اول بالا خواهد اومد و تنظیماتی رو برای شما ذخیره نخواهد کرد .

بنده لینکی رو بشما دادم اون رو بخوبی ببینید چون مطالب رفرنس اصلیش هست و کمکتون میکنه .

لینک به دیدگاه

سلام.نه چشمام اذیت میشه برای همین بزرگ نوشتم.منظور من اجرای kali با بوت لپ تاپ بود نه در داخل vm ware.شرمنده سوالام زیاد شده.

لینک به دیدگاه

ببین عزیز،شما باید امکان هر چیزی رو بدی.پس بهتره برای محکم کاری روی همون ابزار های مجازی سازی مثل VmWarw استفاده کنی.یعنی تضمینی نیست که اتفاقی برای ویندوزت نیفته.اگر در مراحل نصب اشتباه کنی ممکنه که پاک بشه.

لینک به دیدگاه

demon عزیز قرار نیست نصبش کنم به صورت Live اجراش میکنم.عملا کاری نمی کنم خودش همه کارا را انجام میده.error شما چیزی به ذهنتون نمیرسه؟

لینک به دیدگاه

آهان،عذر میخوام سؤالتون رو خوب متوجه نشدم.

اگر به صورت LIVE اجرا کنید نه مشکلی پیش نمیاد،البته بازم باید نظر اساتید رو بشنویم و ببینیم دوستان چی میگن.

لینک به دیدگاه

error عزیز یعنی کارت شبکه ی خود لپ تاپو نمیشناسه؟کارت شبکه usb هم دارم با اون چی؟کلا برای هک وای فای می خوام.(ای کاش یه نفر میتونست به من کمک کنه بابت نظراتتون واقعا ممنونم)

لینک به دیدگاه

مرسی error عزیز(خداراشکر شما هستی) کالی رو سفارش دادم با پست برام اوردن.من از طریق اینترنت host به اینترنت وصل میشم(wifi رو نمیشناسه) از طریق کارت شبکه dlink هم به وایمکسم در kali وصل مبشم(نه کارت شبکه رو کامل می شناسه اگه نمیشناخت وای فای ها را نشون نمی داد مدل کارت شبکه wireless n 150 usb adaptor dwa 123 هست)حالا اگه بشه با بوت هم خوب(حالا فعلا بتونم هک کنم بالاخره یه جورش اطلاعاتو ذخیره میکنم) تو این زمینه راهنماییم کنین فقط نمیخوام ویندوزم بپره.دم شما گرم. 

لینک به دیدگاه

دقیقا میدونم دستورات بعدی چیه منم مشکلم mon0 هست اگه این حل شه هیچ مشکلی ندارم.کارت شبکه ی شما چیه؟مارک دقیقش.

لینک به دیدگاه

مرسی زدین به هدف فقط گرونه.دوست عزیز اگه میتونید ایمیلتونو برام بذارید.نمیتونم بیشتر از این جا پست بذارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...