رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک سایت خارجی

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه سوال داشتم اگر من یک سایت خارجی رو هک کنم و وارد پنل ادمین بشم و چیزی به سایت اضافه یا کم کنم یعنی بهتر بگم به سایت چیزی اضافه کنم ولی سایت رو خراب نکنم چه اتفاقی برام میوفته بعضی ها گفتن چون سایت خارجیه هیچ کاری باهات ندارن ولی پلیس اینترپل شناساییت میکنه و در لیست سیاه قرارت میده و دیگه نمیتونی به هیچ کشور خارجی بری

توی اینترنت هم سرچ کردم ولی به جواب قطعی نرسیدم شما ها قطعا تا حالا سایت های زیادی هک کردین خب اگه چیزی در سایت تغیر بدم دقیقا چه اتفاقی میفته؟

چه راه هایی برای غیر قابل شناسایی کردن هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 hour ago, hsjeg7383 said:

سلام من یه سوال داشتم اگر من یک سایت خارجی رو هک کنم و وارد پنل ادمین بشم و چیزی به سایت اضافه یا کم کنم یعنی بهتر بگم به سایت چیزی اضافه کنم ولی سایت رو خراب نکنم چه اتفاقی برام میوفته بعضی ها گفتن چون سایت خارجیه هیچ کاری باهات ندارن ولی پلیس اینترپل شناساییت میکنه و در لیست سیاه قرارت میده و دیگه نمیتونی به هیچ کشور خارجی بری

توی اینترنت هم سرچ کردم ولی به جواب قطعی نرسیدم شما ها قطعا تا حالا سایت های زیادی هک کردین خب اگه چیزی در سایت تغیر بدم دقیقا چه اتفاقی میفته؟

خیر 😐

تور با vpn 😐

لینک به دیدگاه

1 hour ago, mr.ninja said:

خیر 😐

تور با vpn 😐

یعنی اگر فیلتر شکنم یا تور رو روشن کنم پلیس اینترپل نمیتونه شناسایی کنه

لینک به دیدگاه

3 minutes ago, mr.ninja said:

حاجی fbi رو هک نکردی که جو برت داشته 

هیچی نمیشه هر کاری میخوای بکن 

خوبه چون پرس و جو کرده بودم میگفتن اگه سایت رو دستکاری کنی میری تو لیست سیاه ممنون از کمکت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...