رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

غیرقابل ردیابی کردن گوشی

A_rm.00

پست های پیشنهاد شده

در ۱۴۰۰/۶/۹ در ۱۴:۰۸، a.najafpour_۷۲ گفته است:

سلام دوستان

راهی وجود داره که یه گوشی هوشمند که نمیشه باتریش رو درآورد رو غیرقابل ردیابی کرد؟

بله ولی در چه صورتی مثلا روی گوشی شما تروجان نصب شده یا شناسه موبایل لو رفته؟یا کلا برای حریم شخصی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

On 8/31/2021 at 2:38 AM, a.najafpour_72 said:

سلام دوستان

راهی وجود داره که یه گوشی هوشمند که نمیشه باتریش رو درآورد رو غیرقابل ردیابی کرد؟

برای اندروید های بالای 5 صد در صد 
چرا که کلی باگ و آسب پذیری توی ریشه سیستم عامل وجود داشت

ولی حالا که اندروید 9 و حتی 10 اومده دسترسی گرفتن به این راحتی نیست!

فقط از 2 روش ممکنه موقعیت شما لو بره 

که این 2 راه زیاد تفاوتی ندارند باهم

یکی 
 یک تروجان  در داخل گوشی جاسازی بشه
تا راحت کنترلت کنند
حالا تروجان  اگر با متااسپلویت روی سرور لینوکس باشه
24 ساعته  
لوکیشین شمارو میتونه ببینه

دومی هم از نرم افزار های 
Tracker
هست که روی گوشیتون ممکنه کسی نصب کنه و از گوشی خودش کنترل کنه 
سمت 
Clinet & Server 
پیشنهاد امنیتی اینه که
اگر اندروید پایینی دارید و یا کلا سیستم قدیمی هست
بروز باشید
و تا میتونید لینک و یا همین تروجان ( قالب یک نرم افزار عادی میباشد ) دریافت و باز نکنید
توی مکان عمومی وای فای و یا بلوتوث گوشی خاموش باشه

سریال گوشی مثله حساب بانکیتون باشه

امیدوارم کمک کرده باشم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۶/۹ در ۰۷:۳۸، a.najafpour_۷۲ گفته است:

سلام دوستان

سلام دوست عزیز می توان با یک برنامه موقیعت مکانی خود را عوض کرد به هر ماکانی که بخواهی اسم برنامه Fake GPS هست می تونی از کافه بازار و.... دانلود کنی ولی اگر منظورت هک شدن گوشی و استفاده غیر مجاز از دوربین شخصی هست که اون بحثش جداس

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۶/۱۰ در ۲۳:۱۱، Amiraliii گفته است:

بله ولی در چه صورتی مثلا روی گوشی شما تروجان نصب شده یا شناسه موبایل لو رفته؟یا کلا برای حریم شخصی

راستش من با گوشیم وارد یه سایت شدم و به یک دلایلی مدیر اون سایت آی پی من رو به پلیس فتا داده و از من شکایت کرده

در حالی که من هیچ کار غیر قانونی انجام ندادم و میخوام تا زمانی که بتونم مدرکی برای اینکه ثابت کنم من هیچ کار غیر قانونی انجام ندادم پیدا کنم

پلیس فتا منو دستگیر نکنه چون در اون صورت پیدا کردن مدرک سخت میشه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۶/۱۴ در 17:42، reza_hake گفته است:

سلام دوست عزیز می توان با یک برنامه موقیعت مکانی خود را عوض کرد به هر ماکانی که بخواهی اسم برنامه Fake GPS هست می تونی از کافه بازار و.... دانلود کنی ولی اگر منظورت هک شدن گوشی و استفاده غیر مجاز از دوربین شخصی هست که اون بحثش جداس

من از این برنامه ها استفاده میکنم در این یعنی پلیس فتا هم نمیتونه گوشی من رو رو ردیابی کنه؟

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، A_rm.۰۰ گفته است:

راستش من با گوشیم وارد یه سایت شدم و به یک دلایلی مدیر اون سایت آی پی من رو به پلیس فتا داده و از من شکایت کرده

در حالی که من هیچ کار غیر قانونی انجام ندادم و میخوام تا زمانی که بتونم مدرکی برای اینکه ثابت کنم من هیچ کار غیر قانونی انجام ندادم پیدا کنم

پلیس فتا منو دستگیر نکنه چون در اون صورت پیدا کردن مدرک سخت میشه

سلام مجدد دوست عزیز می تونید از کاستوم رام CalyxOS(این کاستوم اندروید بر پایه حریم شخصی است و مثلا بخواهید از استور اپ دانلود کنید اطلاعات شما رو به گوگل نمیده و اپ رو از تونل دانلود میکنه و یه چیز خفن که داره اینه که تو اندروید وی پی ان مطعن خودشو قرار داده و... ) استفاده کنید و برای ورود به اینترنت از وی پی ان های مطمئن استفاده کنید و البته اینو بگم که نصب کاستوم رام کار نسبتا سطح بالایی هست و اگه بلد نباشید کاستوم اندروید نصب کنید امکان داره گوشیتون به آجر تبدیل بشه یا حداقل گوشیتون رو اندرویدش رو دوباره راه اندازی کنید و از مرورگر تور و موتور جستجو داک داک گو و وی پی ان و دی ان اس مطمئن استفاده کنید و هر برنامه ای رو نصب نکنید چون ممکنه پلیس شما رو از طریق باگ های اون برنامه شناسایی کنه  و این رو بیاد داشته باشید که هک نشدن صد درصد امکان پذیر نیست و امنیت یک؛ درصد هست و امنیت در یک پیام نیست و میشه هزاران جلسه ازش درست کرد

و حرفی که زدید کمی منطقی نبود وقتی مدیر اون سایت ای پی شما رو لو داده شما از کجا فهمیدید؟طبیعتا شما نمیاین این جا و بگید پلیس دنبالمه چون این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و امکان انتشار ای پی از این وب سایت به پلیس فتا بسیار زیاده و اگه شماره تلفن شما یا اسم شما رو داشته باشه و سیم کارت تو گوشی شما باشه شناسایی اب خوردنه

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Amiraliii گفته است:

سلام مجدد دوست عزیز می تونید از کاستوم رام CalyxOS(این کاستوم اندروید بر پایه حریم شخصی است و مثلا بخواهید از استور اپ دانلود کنید اطلاعات شما رو به گوگل نمیده و اپ رو از تونل دانلود میکنه و یه چیز خفن که داره اینه که تو اندروید وی پی ان مطعن خودشو قرار داده و... ) استفاده کنید و برای ورود به اینترنت از وی پی ان های مطمئن استفاده کنید و البته اینو بگم که نصب کاستوم رام کار نسبتا سطح بالایی هست و اگه بلد نباشید کاستوم اندروید نصب کنید امکان داره گوشیتون به آجر تبدیل بشه یا حداقل گوشیتون رو اندرویدش رو دوباره راه اندازی کنید و از مرورگر تور و موتور جستجو داک داک گو و وی پی ان و دی ان اس مطمئن استفاده کنید و هر برنامه ای رو نصب نکنید چون ممکنه پلیس شما رو از طریق باگ های اون برنامه شناسایی کنه  و این رو بیاد داشته باشید که هک نشدن صد درصد امکان پذیر نیست و امنیت یک؛ درصد هست و امنیت در یک پیام نیست و میشه هزاران جلسه ازش درست کرد

و حرفی که زدید کمی منطقی نبود وقتی مدیر اون سایت ای پی شما رو لو داده شما از کجا فهمیدید؟طبیعتا شما نمیاین این جا و بگید پلیس دنبالمه چون این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و امکان انتشار ای پی از این وب سایت به پلیس فتا بسیار زیاده و اگه شماره تلفن شما یا اسم شما رو داشته باشه و سیم کارت تو گوشی شما باشه شناسایی اب خوردنه

از سایت یک پیام برای من اومد که فهمیدم ازم شکایت شده

و من هیچ کار غیر قانونی انجام ندادم که از انتشار ای پیم به پلیس نگران باشم

همینطور مدرک هم پیدا کردم و به مدیر سایت اطلاع دادم

خیلی ممنون که جواب تاپیکم رو دادید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...