رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

باگ sql

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یک سوال داشتم

دورکی چیزی هستش که به ته یا اول یک سایت اضافه کنیم و در صورتی که اون سایت دارای باگ sql باشه صفحات رو بهمون نمایش بده؟

اگه درست بگم دورکی چیزی بود که اول ادرس یک سایت میزاشتن و داخل گوگل سرچ میکردن و در صورتی که باگ sql میداشت اون صفحات رو نشون میداد

ممنون میشم اگه کسی داره بفرسته

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز 

اول باید بگم ک اونی ک شما میگی دیگ دورک نیست به فیلتر گذاری گوگل برای رسیدن سریع تر به هدف مشخص دورک میگن

بعد هم شما میتونین با عضافه کردن ' به اخر url یا استفاده از :

This is the hidden content, please

استفاده کنین البته من اینو پیش نهاد نمیکنم چون حفظی هستش و پیسنهاد میکنم ک اول شما درباره باگ sqli و دلیل به وجود اومدنش یه مطالعه یی بکنین تا درکش کنین

خلاصه بخوام بگم اگر شما برنامه نویسی کار کرده باشین باید بدونین ک وقتی یک کوتیشن یا دابل کوتیشن باز میکنین باید بسته به شه وگر نه به ارور بر میخورین 

ماهم برای تست همین کار رو می کنیم و با اضافه کردن یک کوتیشن اضافی باعث ارور میشیم ک بفهمیم سایت باگ داره یا ن

امیدوارم موفق بشین 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Bs0d گفته است :

سلام دوست عزیز 

اول باید بگم ک اونی ک شما میگی دیگ دورک نیست به فیلتر گذاری گوگل برای رسیدن سریع تر به هدف مشخص دورک میگن

بعد هم شما میتونین با عضافه کردن ' به اخر url یا استفاده از :

استفاده کنین البته من اینو پیش نهاد نمیکنم چون حفظی هستش و پیسنهاد میکنم ک اول شما درباره باگ sqli و دلیل به وجود اومدنش یه مطالعه یی بکنین تا درکش کنین

خلاصه بخوام بگم اگر شما برنامه نویسی کار کرده باشین باید بدونین ک وقتی یک کوتیشن یا دابل کوتیشن باز میکنین باید بسته به شه وگر نه به ارور بر میخورین 

ماهم برای تست همین کار رو می کنیم و با اضافه کردن یک کوتیشن اضافی باعث ارور میشیم ک بفهمیم سایت باگ داره یا ن

امیدوارم موفق بشین 

با سلام و عرض خسته نباشید

عزیز حرف شما صحیح ولی ببینین من منظورم از این نظر هستش 

الان شما این سایت رو ببینین این که باگ sql داره ولی خب من منظورم این هستش داخل دورک اگه دقت کرده باشین برای اینکه مثلا هدف یک کشور رو مشخص کنن مثلا بخوان برن برای سایت های اسراییلی داخل دورکشون il استفاده میکنن من میخوام داخل دورکی که سرچ میکنم ادرس سایتموهم وارد کنم و صفحاتی که باگ sql رو امکان داره داشته باشه رو بهم نمایش بده بدون نیاز به اسکنری چیزی.

لینک به دیدگاه

سلام

اگه قرار بود دورکی باشه که تمام سایت هایی که دارای باگ sql هستن رو نشون بده که الان همشون دیفیس شده بودن!

شما میتونید با دورک ها سایت هایی که به دردتون نمیخورن رو فیلتر کنید و فقط سایت هایی که که امکان وجود باگ درشون هست رو پیدا کنید.

پیشنهاد می کنم این تاپیک رو یه نگاه بندازید

لینک به دیدگاه

ببین عزیز اگه منظورت اینه که میخوای فقط از لینک های داخل سایتو چک کنه و احتمالات رو نشون بده ک:

با اینا میشه مرورگرو فقط به یک سایت مشخص محدود کرد

ولی

چرا شما از اسکنر ها استفاده نکنی؟ به جای دورک اونا خودشون تک تکه لینک های سایتو برسی میکنن 

لینک به دیدگاه

سلام داداش

اگه میخوای لینکه باگو پیدا کنی از اینا استفاده کن شاید کارتو راه انداخت 😐

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...