رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

آموزش دزدین کوکی و پسورد ذخیره شده مرورگر از طریق هاست به روش log.php و لینک آلوده آموزش دهید ?

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من این آموزش را واقعا می خواهم اگر کسی بلد هست آموزش دهد این آموزش اینگونه است که من از طریق نوت پد کدها را می سازم و داخل آن عکس هم قرار می دهم و آن را ذخیره می کنم بعد در هاست سایت خود آپلود می کنم به این صورتindex.html  که این index.html همان لینک عکس آلوده ما است مثلا

This is the hidden content, please
و وقتی فرد بر روی این لینک کلیک کند تمام یوزر و پسورد مرورگر فرد قربا نی برای من فرستاده می شود و بعد من باید فایل log.php  در هاست خود درست کنم که طریقه آن هم نمی دانم این log.php این است که من در هاست خود آن را درست کردم  به این صورت
وقتی روی آن کلیک کنم تمام یوزر و پسورد مرورگر فرد قربانی برای من فرستاده می شود ؟ واین سایت  موزیک سنتر: 4musiccenter.ir مال خودم است.  خواهش می کنم اگر کسی این روش هک را بلد باشد آموزش دهد چون به نظر من واقعا بهترین روش است من این روش را از طریق یوتیوب که اون فرد زیاد توضیح نداده بود دیدم ؟ اگر کسی می داند خواهش می کنم دقیق و واقعی   آموزش دهد ؟ با تشکر.....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید من این آموزش را واقعا می خواهم اگر کسی بلد هست آموزش دهد این آموزش اینگونه است که من از طریق نوت پد کدها را می سازم و داخل آن عکس هم قرار می دهم و آن را ذخیره می کنم بعد در هاست سایت خود آپلود می کنم به این صورتindex.html  که این index.html همان لینک عکس آلوده ما است مثلا

و وقتی فرد بر روی این لینک کلیک کند تمام یوزر و پسورد مرورگر فرد قربا نی برای من فرستاده می شود و بعد من باید فایل log.php  در هاست خود درست کنم که طریقه آن هم نمی دانم این log.php این است که من در هاست خود آن را درست کردم  به این صورت
وقتی روی آن کلیک کنم تمام یوزر و پسورد مرورگر فرد قربانی برای من فرستاده می شود ؟ واین سایت  موزیک سنتر: 4musiccenter.ir مال خودم است.  خواهش می کنم اگر کسی این روش هک را بلد باشد آموزش دهد چون به نظر من واقعا بهترین روش است من این روش را از طریق یوتیوب که اون فرد زیاد توضیح نداده بود دیدم ؟ اگر کسی می داند خواهش می کنم دقیق و واقعی   آموزش دهد ؟ با تشکر.....

سلام و درود بر تو

این روش هک از مجموغ روش های هک از طریق تروجان و کیلاگرها  هست  به صورتی که ویروس مورد نظر رو از طریق cmd یا نرم  افزار های موجود وارد عکس میکنیم و عکس اپلود میشه و به محض باز گشایی تروجان فعالت خودش رو  شروع میکنه و تمامی پسورد ها و کوکی ها مورد نظر و تارگت رو برای ما ایمیل میکنه

ولی این  روش کمی قدمی هست چون انتی ویروس ها تروجان رو شناسایی و یا اجازه دانلود نمیدن و اگر دانلود شد اجازه باز گشایی و یا حذف میکنند بجز اینکه از دستورات هیدن سازی تروجان کمک بگیرید

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

نه این اصلا ربطی به  تروجان و کیلاگرها  ندارد این روش از طریق هاست و آدرس دامنه که به عنوان لینک آلوده می باشد

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز ببینید این 2 تا روش جداست اینی که در لوگ ذخیره بشه فیک پیج هست و اونی که یک عکس باشه ویروسی از نوع تروجان ، کی لاگر یا رت هست که شما میای و ویروست رو در یک عکس بیند می کنید و در اختیار هدف قرار میدید و پس از آلوده شدن کامپیوتر هدف حال اطلاعاته مربوطه (پسورد موردنظر) ایمیل یا در جایی که تعیین کردید آپلود میشه اگر هم که شبیه رت باشه میتونید پنل تون رو راه اندازی کنید

یک توضیح کوچیک هم در رابطه با فیک پیج خدمتتون بدم

شما میاید و یک صفحه لاگین تقلبی شبیه صفحه لاگین سرور مورد نظر (مثلا جیمیل) درست میکنید و کاری میکنید که تارگت بیاد وارد این صفحه تقلبی بشه و یوزر پس جیمیل خودش رو بزنه ؛ این یوزر و پس در صفحه ای که تعیین کردید ، فرض مثال log.txt ذخیره میشه

من هر 2 روش رو بهتون گفتم و اون روشی که شما گفتید تا حالا مشابهش رو ندیدم و این روشی که شما می فرمایید به این شکل قطعا امکان پذیر نیست

لینک به دیدگاه

صحبت های  دوستمونredcoder رو تصحیح میکنم

ببینین بحث کلاینت هکینگ خیلی گسترده از سایت وسرور هکینگه

شما که گفتین این نمیشه تو عکس اینکارو کردولاگ مربوط به فیک پیجه اشتباهه

تو عکسمیتونی کد بریزی هر چی گرابرشل هر چی دلت بخواد بعد مثل همون که دوستمون گفتن تو هاست اپ کنی ولینک بدی و کوکیا توفایلی به اسم لاگ ذخیره بشه

حتی میتونین تو یه انیدکس wishell بریزی و وقتی طرف این ایندکسودید شما از سیستمش دسترسی بگیرین

لینک به دیدگاه

صحبت های دوستمونredcoder رو تصحیح میکنم

ببینین بحث کلاینت هکینگ خیلی گسترده از سایت وسرور هکینگه

شما که گفتین این نمیشه تو عکس اینکارو کردولاگ مربوط به فیک پیجه اشتباهه

تو عکسمیتونی کد بریزی هر چی گرابرشل هر چی دلت بخواد بعد مثل همون که دوستمون گفتن تو هاست اپ کنی ولینک بدی و کوکیا توفایلی به اسم لاگ ذخیره بشه

حتی میتونین تو یه انیدکس wishell بریزی و وقتی طرف این ایندکسودید شما از سیستمش دسترسی بگیرین

با سلام دوست عزیز

دقت نکردید بنده عرض کردم که در عکس میشه ویروس موردنظر رو بیند کرد و عکس رو در اختیار هدف قرار داد حالا اطلاعات مربوطه میاد و گفتم در جایی که تعیین کردید (این میتونه در هاستینگ خودتون باشه و همون مسیره لوگ باشه)

بنده نگفتم که نمیشه عرض کردم اینطوری که این عزیز گفتن شدنی نیست

هر زمان اطلاعات کامل تر در اختیار ما گذاشتند برسی میکنیم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

Slm,khaste nabashid bebakhshid mn amuzeshe dagig va kamele sakhte virus va gozashtane an dar ye aks ro mikhastam ke un aks ham bezarim tu site ya host ya harjaye dige o (manande user va pass vared shode dar google va...)ettelaate gorbani be mn send she

لینک به دیدگاه

Slm,khaste nabashid bebakhshid mn amuzeshe dagig va kamele sakhte virus va gozashtane an dar ye aks ro mikhastam ke un aks ham bezarim tu site ya host ya harjaye dige o (manande user va pass vared shode dar google va...)ettelaate gorbani be mn send she

درود دوست عزيز
من جلوتر بهتون بگم طبق قانون انجمن گاردايران از زبان فارسى استفاده کن و سوال ها و درخواست هاتم در بخشه هاى مربوطش نه زير تاپيک چندماه پيش ديگر اعضا
در رابطه با پاسخ سوالتونم بايد بگم ترکيب عکس با ويروس و ساخت تروجان روشى قديمى و در اکثر موارد ناکارآمده چون آنتي ويروس اجازه load شدن صفحه اون عکسه آلوده را نميده
ولى اگه تارگت شما يه فرد آماتور باشه باشه کار سختى نيس
حتى ميتونى با استفاده از مهندسى اجتماعى و ايجاد خبرى دروغ تروجان ساخته شده را در گروه ها پخش کنى و شکارهاى وسيع ترى صيد کنى
موفق باشيد
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...