رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک افراد ناشناس در وای فای

پست های پیشنهاد شده

سلام من برنامه زانتی را نصب کردم و گوشی هم روت شده ولی متاسفانه تند تند یک پیغام میاد و برنامه اجرا نمیشه zanti was benied superuser rights ممنون میشم کمکم کنید من ترکیه زندگی میکنم و خیلی به این برنامه احتیاج دارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اولا که اون قسمت ترکیه رو.... (Yalan söylemek iyi bir şey değil)

دوما ارور شما مربروط به دسترسی روت میشه.

یعنی به Zanti دسترسی روت ندادید.

احتمالا از  SuperSU یا KingRoot استفاده کردید، داخل هردوشون قسمتی هست که به اپلیکیشن ها دسترسی روت میده.

هردو نرم افزاری که گفتم اگر اپلیکیشنی رو مضر بدونن بدون اجازه گرفتن از یوزر(که شخص شما باشه) دسترسیش رو قطع می کنن و باید برید تو خود نرم افزار و دستی بهشون دسترسی بدید(Zanti برای هردو نرم افزار مضر شاسایی میشه)، و از اونجایی که در ترکیه اقامت می کنید حتما زبان ترکی استانبولی هم بلدید، پس تنظیمش کنید روی زبان ترکی استانبولی و مثل زبان مادری بخونیدشون، توضیح اضافه لازم نداره!

سوما با زانتی کار خاصی هم نمی تونید بکنید.

احتمالا یه سرچ ساده کرده و زانتی رو پیدا کردید، در حالی که اگر از شبکه چیزی ندونید، یقینا نمی دونید اصلا چطور کار می کنه و ممکنه به مشکلات بیشتری بر بخورید.

و از اونجایی هم که علاقه ای به علوم هکینگ ندارید و فقط قصدتون گیر انداختن افراد ناشناسه، تو تنظیمات مودم اول زبان رو ترکی استانبولی کنید! بعد برید آی پی فرد رو بردارید و به این

This is the hidden content, please
و درخواست شناسایی فرد رو بدید تا پلیس جرایم رایانه ای ترکیه! پیداش کنه.

یا اینکه پسورد رو عوض کنید و یه چیز سخت تر بجاش بزارید.

عزیز من مگه مجبوری بگی تو ترکیه زندگی می کنم.

مثلا اینو نمی گفتی از مطالب اصلی سوالت چیزی کم میشد مگه.

چی بگم به کسی بر نخوره آخه...

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ghahraman گفته است :

سلام من برنامه زانتی را نصب کردم و گوشی هم روت شده ولی متاسفانه تند تند یک پیغام میاد و برنامه اجرا نمیشه zanti was benied superuser rights ممنون میشم کمکم کنید من ترکیه زندگی میکنم و خیلی به این برنامه احتیاج دارم

سلام

توی تیتر موضوع که دیدم فهمیدم که میخواید بدونید چطور میشه افرادی که به یک مودم وصل هستن رو ببینید

من تا بحال با زانتی کار نکردم و نخواهم کرد ولی اگه میتونید با لینوکس کار کنید توی ترمینال با دستور [sudo netdiscover] میتونید تمام کسایی که به وای فای شما وصل هستن رو پیدا کنید 😐

الان مثلا شما تو ترکیه زندگی میکنی ربطی داشت ؟؟

واقعا متوجه نشدم منظورتونو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...