رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

چطور حمله xss انجام بدم؟

پست های پیشنهاد شده

1-سلام دوستان میشه کمک کنید من میخواستم بدونم که چطور بدون سیستم عامل لینوکس میتونم حمله xss انجام بدم؟

2-پایتون روی سیستم من نصب نمیه چکار کنم؟

3-یکی یک ره برای بهترین نوع حمله DDOS بگه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، Armin1387 گفته است :

1-سلام دوستان میشه کمک کنید من میخواستم بدونم که چطور بدون سیستم عامل لینوکس میتونم حمله xss انجام بدم؟

با تشکر

1 . xss ربطب به سیستم عامل نداره ربطش به مرورگر وب هست کد ها در بخش موتور مرورگر اجرا میشن و در همه سیستم عامل ها اگر مرورگر یا همون بروزر یکی باشه فرقی نمی کنه

2 . ارور تون رو بفرمایید

3 . بهتره روی چند سرور شل بگیرید نکته این که دیگه دی داس اهمیتی نداره بیشتر با فایروال ها خنثی میشه

لینک به دیدگاه

xssیک باگه که بخاطر بی دقتی برنامه نویس در فیلترینگ اینپوت ها و فایل ها و تایتل و... بووجود میاد برای پیدا کردن ایت باگ لزومی به داشتن سیستم عامل لینوکس نیس شما اگه کمی تحت وب بلد باشین راحت میتونید چنین باگ هایی رو پیدا کنین البته نا گفته نمونه که ابزار هایی تو لینوکس هستن که این کارو انجام میدن ولی به دقت انسان نمیرسن و کاراییشونو بعد  یمدت از دست میدن

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Armin1387 گفته است :

با تشکر

سلام دوست عزیز

۱. xss به قول آقای @mmj-sys ربطی به سیستم عامل نداره

۲. از وب سایت Python.org نسخه مورد نظر رو دانلود کنید و در هنگام نصب Add To Patch رو بزنید و فعالش بکنید :) و اینکه اروری که میگیرید رو لطفا ذکر کنید

۳. یکی از بهترین نوع حملات DDOS استفاده از ابزار هاست :mellow: 

https://guardiran.org/topic/9750-ابزار-های-دیداس-توسط-گارد-ایران/?do=findComment&comment=33760

لینک به دیدگاه

سلام

فکر کنم مشکل پایتونم رو فهمیدم میخواستم بدونم پایتون فقط برای ویندوز 8.1 و 10 هست یا برای ویندوز هفت هم هست؟

لینک به دیدگاه

اگر ویندوز 7 دارید باید از نسخه های قدیمی استفاده کنید.

ویندوز 7 از رده خارجه و حتی دیگه مایکروسافت هم پشتیبانیش نمیکنه؛ نسخه های جدید پایتون هم روی ویندوز 7 نصب نمیشن.

تمام توزیع ها لینوکس(Linux) که بر پایه دبیان هستند هم پایتون رو می پذیرند.

مَک(Mac OS) هم همین طور.

کلی گفتم تا سوال دیگه ای تو این تاپیک پرسیده نشه!

اندازه کافی توش جواب نوشته شده!

موفق باشید🌹

لینک به دیدگاه

• proxy این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...